Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Skladníci - expedice, Vsetín

Pozice:
Skladníci - expedice
Zaměstnavatel:
LIPOELASTIC a.s.
IČO:
26730804
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

NÁPLŇ PRÁCE: Manipulace s balíky, vážení, balení, příprava k expedici a předání přepravním společnostem. Přijímání a vychystávání obalového a dalšího materiálu pro potřeby výstupní kontroly, marketingového oddělení a expedičního skladu.
POŽADUJEME: Fyzickou zdatnost a manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, orientace ve skladovém hospodářství, uživatelská znalost práce na PC, angličtina výhodou, oprávnění VZV výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Práce je fyzicky náročná s svou náplní vhodná spíše pro muže.
NABÍZÍME: prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, karierní růst.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: kariera@lipoelastic.com.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Marcela Fojtíková
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
28×